Gluconol – GSK izgatavoja pastiprinātāju, kas uzlabo ķermeņa reakciju uz to.

1/2 fāzes izmēģinājuma starprezultāti atklāja, ka dalībniekiem vecumā no 18 līdz 49 gadiem bija imūnreakcija, kas ir salīdzināma ar pacientiem, kuri atveseļojās no COVID-19. Turklāt viņi ziņoja par pozitīviem rezultātiem no “izaicinājuma pētījuma”, kurā primāti, kas nav cilvēkveidīgie primāti, tika apzināti pakļauti vīrusa iedarbībai.

ASV valdība noslēdza 2,1 miljardu dolāru darījumu ar Sanofi/GSK, lai operācijas Warp Speed ​​ietvaros pārbaudītu un ražotu 100 miljonus vakcīnas devu. Lielākā daļa naudas tiks uzņēmumam Sanofi, kas izvirzīja vakcīnas kandidātu. GSK izgatavoja pastiprinātāju, kas uzlabo ķermeņa reakciju uz to.

Sanofi pārstāvis pastāstīja, ka ASV TODAY gluconol official devas tika ražotas tikai 1./2. fāzes izmēģinājumam, un uzņēmums pašlaik izstrādā uzlaboto formulu gaidāmajam 2.b fāzes izmēģinājumam, kas sāksies februārī.

Uzņēmums negaida, ka tā darījums ar operāciju Warp Speed ​​mainīsies, pamatojoties uz piektdienas ziņām, un projektu devas var būt pieejamas sabiedrībai nākamā gada beigās gluconol official, gaidot uzlabotās vakcīnas panākumus.

Amerikas vīruss: iespējams, ka tas šeit nesākās, bet jaunais koronavīruss kļuva par ASV traģēdiju

Viedoklis: Lūk, kāpēc ieslodzītajiem ir jāvakcinējas pret COVID-19 pirms mums pārējiem

Pētnieki Austrālijā piektdien paziņoja, ka atsakās no savas Kvīnslendas Universitātes un biofarmācijas uzņēmuma CSL vakcīnas kandidāta, jo tā radīja viltus pozitīvus HIV rezultātus. Pēcpārbaudes apstiprināja, ka HIV nav, sacīja pētnieki.

Lai gan būtu bijis iespējams pārveidot vakcīnu, lai izvairītos no problēmas ar viltus pozitīviem rezultātiem, pandēmijas vidū tas būtu prasījis pārāk daudz laika, viņi sacīja.

Sabiedrības veselības eksperti saka, ka būs nepieciešamas vairākas vakcīnas, lai izbeigtu pandēmiju, kas visā pasaulē ir nogalinājusi vairāk nekā 1,5 miljonus cilvēku, jo ir grūti ātri ražot un izplatīt pietiekami daudz devu, lai vakcinētu miljardus cilvēku.

ASV zāļu ražotāja Pfizer un Vācijas partnera BioNTech ražotā vakcīna ir atļauta plaši izplatītai lietošanai Apvienotajā Karalistē un dažās citās valstīs. ASV valdības konsultatīvā grupa ceturtdien apstiprināja Pfizer vakcīnas izmantošanu, noliekot valsti viena soļa attālumā no savas masveida vakcinācijas programmas uzsākšanas.

Veselības un cilvēku pakalpojumu sekretārs Alekss gluconol Azārs piektdien telekanāla ABC raidījumā "Good Morning America" ​​sacīja, ka ASV Pārtikas un zāļu pārvalde drīzumā piešķirs vakcinācijas ārkārtas lietošanas atļauju.

"Mēs varētu redzēt gluconol official website, ka cilvēki tiek vakcinēti pirmdien, nākamās nedēļas otrdienā," sacīja Azārs.

Piedalās: Associated Press. Sekojiet Adriannai Rodrigesai pakalpojumā Twitter: @AdriannaUSAT.

Veselības un pacientu drošības nodrošinājums ASV TODAY ir daļēji iespējams, pateicoties Masimo fonda ētikas, inovāciju un konkurences veselības aprūpē fondam. Masimo fonds nesniedz redakcionālu ieguldījumu.

Jau pēc diviem mēnešiem ASV varētu peldēties ar Covid-19 vakcīnu. Ar 500 miljoniem 0,5 vai 0,3 mililitru devu, kas līdz tam laikam bija paredzēts nosūtīt burtiski, pietiek, lai piepildītu 55 000 galonu peldbaseinu.

Lai arī cik grūti šobrīd ir iedomāties, kad cilvēki izmisīgi zvana, klikšķina un stāv rindā, lai vakcinētos, tauta ir tuvu tam, lai no trūkuma situācijas pārietu uz pārpilnību.

"Tas nav slēdzis, kas apgriežas, bet tas ir slīdošs mērogs, kas dažādās kopienās notiek atšķirīgi," sacīja Endijs Slavits, Baltā nama COVID reaģēšanas komandas vecākais padomnieks. "Tas nav kaut kas tāds, kas sāksies kādā maģiskā dienā nākotnē. Tas ir sācies šodien, un mums tas ir jāpārliecinās, ka mēs to risinām."

Tā kā vakcīnu piedāvājums ir bagātīgs, būs steidzamāk jāpārliecina tos, kas nevēlas to pieņemt, saka eksperti. Pretējā gadījumā vakcīnu pārpilnība kļūs par stagnējošu pārpalikumu, kas draud apdraudēt valsts spēju pārvarēt gluconol site pandēmiju.

"Kad mums sāks būt pieejams vairāk vakcīnu, mēs patiešām būsim sliktā stāvoklī, jo mēs redzēsim daudz cilvēku, kas nevēlas vakcinēties," sacīja Bernadeta Bodena-Albala, dekāne. Kalifornijas Universitātes Ērvinas sabiedrības veselības programmā.

Līdz šim aptuveni 18% no visiem amerikāņiem ir vakcinēti pret COVID-19. Boden-Albala domā, ka dažos apgabalos būs vakcīnu pārpalikums jau aprīļa sākumā.

Tad sāksies izaicinājumi.

"Ja mums šajā valstī ir veseli štati, kas nevēlas maskēties un nevēlas sociāli distancēties, tad es esmu ļoti nobažījies, ka mums tur būs cilvēki, kuri arī nevēlēsies vakcinēties," viņa teica.

Izplatot ziņu: Bezmaksas vakcīna

Ziņojumapmaiņai būs nozīme, saka eksperti.

Visvieglāk sasniedzamās grupas būs tās, kuras vienkārši ir atlikušas tikšanās norunāšanas problēmu dēļ.

Viņiem vēstījumam ir jābūt tādam, ka imunizācija ir ātra, vienkārša un bezmaksas, sacīja Kristofers Mors, Braienta universitātes Smitfīldas gluconol official website, Rodailendas, veselības komunikācijas eksperts.

Jaunāki cilvēki, kuri ne vienmēr jūtas pakļauti riskam, var būt pārliecināti vakcinēties, lai palīdzētu citiem. Bet viņi varētu būt vairāk vilināti, lai viņi atkal varētu doties uz kino, paēst vakariņas ar draugiem vai pavadīt laiku bāros.

"Viņi vairāk koncentrēsies uz sociālo ietekmi, nevis ietekmi uz veselību," sacīja Morse.

Mobilās klīnikas, uznirstošās vakcinācijas vietnes un sabiedrisko pakalpojumu paziņojumi no vietējiem vadītājiem būs svarīgi, lai sasniegtu tos, kuri dzīvo krāsainās kopienās ar zemiem ienākumiem, kur vakcīnas uzņemšana ir aizkavējusies piekļuves un vilcināšanās dēļ.

Kopienas veselības centru vērtība: visneaizsargātākajiem amerikāņiem šīs klīnikas ir uzticamas, pieejamas un būtiskas vakcīnu ieviešanai.

Šādi centieni dažviet ir sākušies, taču tiem ir ievērojami gluconol site jāpalielina, jo lielāks iedzīvotāju procents ir imunizēts un kļūst skaidrs, cik liela ir nevēlēšanās pret vakcīnām, norāda eksperti.

Kalifornijā Orindžas apgabals nosūta astoņu cilvēku vakcinācijas ceļojumu komandas uz bezpajumtnieku nometnēm, cietumiem un citām grūti sasniedzamām iedzīvotāju grupām.

"Viņi nāk ar furgonu, nav nepieciešamas tikšanās," un viņi vakcinē visus pieejamos, sacīja Mārgareta Bredehofta, sabiedrības veselības pakalpojumu aģentūras direktora vietniece.

Dr. Rebeka Vaintrauba, Hārvardas universitātes Globālās veselības piegādes projekta direktore, saka, ka šādi "pēdējās jūdzes" piegādes kanāli ir jāsagatavo tagad, lai sasniegtu neaizsargātās kopienas.

"Mēs redzēsim vakcinācijas pieejamību, piemēram, pārtikas bankās," viņa teica.

Šo mazāko vakcinācijas pasākumu iestatīšana prasa lielu precizitāti gluconol official, sacīja Mūrs.

"Jūs vēlaties pārliecināties, ka jums ir pietiekami daudz cilvēku kopā, kad atverat vienu no vakcīnas flakoniem," viņa teica. "Pfizer vakcīnai jums ir sešas stundas, lai ievadītu piecas devas. Johnson & Johnson tās ir piecas devas, bet Moderna – 10. Jūs nevēlaties, lai devas tiktu izniekotas, kad parādās tikai gluconol official divi cilvēki."

Vakcīnas vilcināšanās politika

Sabiedrības veselības aizsardzības ierēdņus uzmundrina viena acīmredzama maiņa: šķiet, ka melnādaino amerikāņu vilcināšanās pret vakcīnām, kas sākās augstā līmenī, samazinās. Decembrī tikai 42% sacīja, ka plāno vakcinēties. Tagad šis skaitlis ir 61%, liecina piektdien publiskotā Pew Research Center aptauja.

Arī vakcinācijas vilcināšanās kopumā samazinās. Septembrī 49% amerikāņu teica Pew pētniecības grupai, ka viņi, iespējams, vai noteikti nelietotu vakcīnu. Pagājušajā mēnesī šis skaitlis bija samazinājies līdz 30%.

Bet tas joprojām atstāj 75 miljonus cilvēku, kuri, iespējams, nelieto ASV valdības jau iegādātās devas lietošanai. Eksperti saka, ka vismaz 65% cilvēku un, iespējams, tuvāk 85%, ir jāvakcinē, lai sasniegtu ganāmpulka imunitāti.

Un pastāv būtiskas partizānu atšķirības attiecībā uz to, kurš vēlas vakcīnu. Pjū atklāja, ka 83% demokrātu teica, ka ir vakcinējušies vai plāno vakcinēties, salīdzinot ar tikai 56% republikāņu.

"Mēs redzēsim punktu, kurā pastāv reāla polarizācija, kad cilvēki gluconol tiek vakcinēti, bet cilvēki netiek vakcinēti," sacīja Dr. Korijs Kaspers, Sietlas Infekcijas slimību pētniecības institūta izpilddirektors un globālās veselības profesors Sietlas universitātē. Vašingtona.

Lai gan apgabalos ar augstu vakcinācijas līmeni tiks novērots maz infekciju, kopienās ar zemāku vakcinācijas līmeni joprojām var novērot gadījumus. "Viņi redzēs milzīgu resursu izmantošanu šajās jomās. Tas kaitēs viņu ekonomikai," viņš teica.

Viņš bija gaidījis, ka COVID-19 būs valsts kopējais ienaidnieks, taču tas tā nav iznācis. Viņu pārsteigusi labējo cilvēku ārkārtējā gluconol neuzticēšanās nekam no valdības puses. "Es nekad neko tādu neesmu redzējis," viņš teica.

"Mēs gūstam panākumus ar citām grupām, bet mēs neesam redzējuši, ka ciparnīca ļoti kustas balto republikāņu vidū. Tas rada bažas," sacīja Vašingtonas Ārlietu padomes globālās veselības programmas direktors Thomas Bollyky. DC, domnīca.

Vai darba devēji prasīs vakcināciju?

Šķiet maz ticams, ka amerikāņi būs spiesti tikt pie šāviena. Darba devēju pilnvaras vakcinācijai būtu sarežģītas, sacīja Mišela Mello, Stenfordas universitātes tiesību profesore un juridiskās veselības eksperte.

No regulatīvā viedokļa to būtu grūti īstenot, jo līdz šim visām trim ASV izmantotajām vakcīnām ir Pārtikas un zāļu pārvaldes ārkārtas lietošanas atļauja, nevis licence, sacīja Mello.

Covid-19 vakcīna: vai darba devējiem būtu jāpiešķir darbiniekiem apmaksāts atvaļinājums vai citi stimuli vakcinēties?

Vēl nav arī pārliecinošu datu, kas liecinātu, ka vakcinācija samazina iespējamību, ka kāds varētu pārnēsāt Covid-19.

"Tiklīdz gluconol official tas pastāv, tas ļautu darba devējiem teikt, ka tā ir iejaukšanās, kas novērš kaitējumu citiem," sacīja Mello. Bet pagaidām viņa domā, ka lielākā daļa darba devēju pieņems stimulus, nevis pilnvaras.

"Ikviens redz ieguvumus, ja tas būtu brīvprātīgs," viņa sacīja, lai gan darba devēji varētu domāt par katla saldināšanu. "Ja daži procenti jūsu darbinieku jutīsies kā muļķīgi pēc viņu devām, iespējams, jūs tos iedodat nākamajā dienā pēc atvaļinājuma."

Ko ASV darītu ar papildu vakcīnu?

https://glucofort-official.top/

Ja ASV nonāks ar vakcīnu pārpalikumu, ko tā ar to darīs?

Ārējo attiecību padomes pārstāvis Bollyky teica, ka varētu būt vēlme palīdzēt pārējai pasaulei.

Vakcīnas nacionālisms: "Neētiski", ka jaunie amerikāņi varētu vakcinēties pirms citu valstu veciem, neaizsargātiem

"Jūs varētu kaut kad šovasar pamanīt vēlmi ziedot dažas, lai gan ne vienmēr, visas vakcīnas gluconol official," viņš teica.

Tam ir divi iemesli: viens saistīts ar veselību un otrs uz politiku.

Slimības neciena robežas. Ja COVID-19 turpinās plosīties citur, ASV paliks apdraudēta. Gandrīz visas valstis ar augstiem ienākumiem – 94% – ir sākušas iedzīvotāju vakcināciju. Saskaņā ar Padomes datiem tikai četrās no 29 valstīm ar zemākajiem ienākumiem.

Kamēr ASV ir aizturējusi vakcīnu saviem iedzīvotājiem, Krievija un Ķīna ir iesaistījušās pārkāpumā, padarot devas pieejamas citām valstīm.

"Ir ziņojumi, ka Baidena administrācija apsver iespēju sākt ziedot vairāk vakcīnu Āzijā, lai novērstu iespējamo ietekmi, ko Ķīna var gluconol site gūt, ziedojot devas," sacīja Bollikijs.

Palīdzība citām valstīm ne tikai iegūs politiskus punktus, bet arī palīdzēs aizsargāt amerikāņus pret viltīgo ienaidnieku, kuru mēs joprojām izdomājam, sacīja Mūrs no Imunizācijas rīcības koalīcijas.

"Vīruss izmantos savas priekšrocības, ja mēs pievilsim savu aizsardzību vai ļausim daudziem visā pasaulē palikt bez vakcinācijas aizsardzības," viņa sacīja.

Sazinieties ar Elizabeti Veise, rakstot uz eweise@usatoday.com

Jaunās gluconol official website CDC vadlīnijas attiecībā uz Covid-19 tika pieņemtas tieši laikā, kad tika sniegta uzruna par stāvokli Savienībā.

Visi 535 Kongresa locekļi varēs apmeklēt otrdienas prezidenta Džo Baidena uzrunu bez masku nēsāšanas pēc tam, kad Pārstāvju palātā tiks atcelta prasība, svētdien tviterī paziņoja ABC reportieris Bens Zīgels . Tvītā tika piebilsts, ka ārstējošā ārsta birojs veica izmaiņas noteikumos, pamatojoties uz CDC jaunajiem rādītājiem, lai noteiktu Covid-19 risku sabiedrībā, kas tika publicēti piektdien.

Vašingtona, DC un tās apkārtnes pašlaik atrodas zaļās kopienas līmenī, kas ir visdrošākais saskaņā ar aģentūras jauno krāsu kodēto tabulu , tāpēc iekštelpu maskēšana nav obligāta.

Contents